نمایشگاه خاورمیان دبی|سنگ دهبید شایان
نمایشگاه سنگ خاورمیانه_ دبی

 

 

نمایشگاه سنگ خاورمیانه بزرگترین نمایشگاه سالانه تجارت در خاورمیانه و شمال آفریقا است که برای صنعت سنگ اختصاص داده شده است

نمایشگاه سنگ خاورمیانه نمایشگاه برتر تجاری اختصاصی صنعت سنگ طبیعی، سنگ مرمریت و سرامیک منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است. سال به سال، هزاران نفر از تصمیم گیرندگان منطقه ای برای کشف فرصت های شغلی در کنار یکدیگر برای منبع کفپوش، نما، محوطه سازی و راه حل های متناسب با بهترین انواع سنگ طبیعی، مرمریت، کاشی و سرامیک و همچنین نصب و راه اندازی با راه حل های برای تعمیر و نگهداری از سراسر جهان در اینجا گرد هم می آیند.

نمایشگاه سنگ خاورمیانه رویداد اصلی منطقه برای سنگ طبیعی، سنگ مرمریت، گرانیت، طراحی و فناوری است

سنگ خاورمیانه به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجاری سالانه صنعت سنگ طبیعی منطقه، سنگ مرمریت و سرامیک منطقه تأسیس شده است، ویترین نوآوری در سنگ طبیعی، سنگ مرمریت، کاشی و محصولات سرامیکی و همچنین ارائه دهندگان راه حل نصب و نگهداری از بیش از 30 کشور جهان را به نمایش می گذارد.

  بيستمين سالگرد نمايشگاه سنگ شيامن در سال 2020

سنگ خاورمیانه دسترسی رایگان به کارگاه های معتبر CPD، کلید واژه ها، جلسات برگزاری در حال انجام و فرصت های اختصاصی شبکه ای را برای شرکت کنندگان خود از جمله متخصصان معماری و طراحی منطقه، مشاوران سازنده و بازسازی کننده ها، پیمانکاران و نصب کننده ها، توزیع کنندگان و خرده فروشان، سازندگان، مشخصات و سایر موارد فراهم می کند. متخصصان تهیه سنگ از بازار سنگ های 5 میلیارد دلاری ایالات متحده در منطقه GCC.هستند.

محل :مرکز تجارت جهانی دبی
تاریخ: 25 – 28 نوامبر 2019

استفاده از سنگ طبیعی چیست؟

استفاده از سنگ طبیعی یک کمپین تبلیغاتی است که به منظور ترویج استفاده از سنگ طبیعی به مصرف کنندگان، معماران و طراحان و سازندگان طراحی شده است. هدف ما آموزش و الهام بخشیدن با نشان دادن راه هایی است که می توان از سنگ طبیعی در کاربردهای مسکونی و تجاری استفاده کرد و ترویج این واقعیت که سنگ طبیعی واقعی است، همه کاره، بی نظیر، با دوام، پایدار و آسان برای نگهداری است.

  دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ تهران

این کار از طریق مقالاتی منتشر شده در wwww.usenaturalstone.org و همچنین از طریق رسانه های اجتماعی و مکانهای رسانه ای چاپی، دیجیتالی و تلویزیونی انجام می شود. استفاده از سنگ طبیعی توسط انستیتوی سنگ طبیعی و توسط شرکتهای سنگی در سراسر جهان که برای ارتقاء استفاده از سنگ طبیعی به یکدیگر پیوسته اند، اداره می شود.

تماس با ما

استعلام وبایگانی حمایت مالی
[email protected]
بازاریابی و پرس و جوهای روابط عمومی
[email protected]