نمایشگاه بین المللی سنگ و معماری کانادا

نمایشگاه سنگ و معماری کانادا

Buildings Show یک تجربه فراموش نشدنی را به عنوان بزرگترین رویداد آمریکای شمالی برای محصولات ، خدمات ، برنامه نویسی آموزشی و شبکه های حرفه ای فراهم می کند. ما مفتخریم به مدت 30 سال گذشته میزبان این رویداد دیدنی برای طراحی ، ساخت و ساز و مدیریت املاک باشیم.

در سال جدید 2019، Buildings Connect که توسط Colliers Proptech Accelerator با پشتیبانی Techstars ارائه شده است ، در کلیه بخش های بازار نمایشگاه The Buildings Show به نمایش گذاشته می شود. نوآوری های فناوری را کاوش کنید و با نوآوری در ساخت و ساز کانادا و PM Expo در ساختمان جنوبی و HomeBuilder و Renovator Expo و World of Concrete Toronto Pavilion در ساختمان شمالی ارتباط برقرار کنید.

  نمایشگاه سنگ خاورمیانه_ دبی

حضور ساخت و ساز در کانادا را در THE BUILDING SHOW ببینید در The Building Show، بزرگترین نمایشگاه سالانه ، شبکه سازی و رویدادهای آموزشی آمریکایی شمالی برای طراحی ، معماری ، ساخت و ساز و املاک و مستغلات ، به 30،000+ متخصص در صنعت بپیوندید. ساخت و ساز کانادا به همراه HomeBuilder & Renovator Expo ، PM Expo و World of Concrete Toronto Pavilion شما را با ابزارهای مورد نیاز برای شفاف سازی مهارت های خود و ادامه پیشرفت حرفه ای خود تنها می گذارند.

نشان ثبت نام شما به همه نمایش ها در ساختمان های شمالی و جنوبی مرکز همایش های مترو تورنتو دسترسی خواهد داشت. مطمئن باشید که وقت کافی را برای قدردانی از وسعت غرفه داران ما و تنوع گزینه های شگفت انگیز برنامه نویسی ما ، بگذارید!

  آشنایی با نادر اردلان اعتبار معماری ایران
(416)512-0203
[email protected]
1200-20 Eglinton Ave W,
PO Box 2055, Toronto ON M4R 1K8