نمایشگاه سنگ ورونا ایتالیا

نمایشگاه ورونا ایتالیا

Marmomac یک رویداد برجسته در جهان برای صنعت وابسته به سنگ است و کل زنجیره تأمین آن را نشان می دهد، از محصولات خام گرفته تا محصولات نیمه تمام و نهایی، از ماشین آلات و فناوری های فرآوری گرفته تا کاربردهای احتمالی سنگ در معماری و طراحی است.

قرارهای بین المللی برای همه بخش های صنعت بسیار مهم است، یک بستر معتبر که در آن تجارت با توسعه حرفه ای مطابقت دارد، Marmomac مکان ایده آل برای نمایش کیفیت و کامل بودن با پیشرفته ترین دانش در فرآوری سنگ طبیعی است.

جلسات هدفمند b2b بر اساس بخش و نوع استفاده از مواد، یک پروژه آموزشی برای طراحان داخلی، رشد دیجیتالی رو به پیشرفت و شبکه تبلیغاتی بین المللی است. اینها برخی از ویژگی های جدید Marmomac 2019 است که از 25 تا 28 سپتامبر در نمایشگاه ورونا برنامه ریزی شده است.

  نمایشگاه سنگ در ترکیه _بورسا

مهمترین نمایشگاه جهانی که به سنگ مرمریت، گرانیت ها، تکنولوژی فرآوری، طراحی و آموزش کاربردی امسال اختصاص یافته است. امسال 54 مین دوره را نشان می دهد و خود را به عنوان رویداد برتر برای بخش سنگ طبیعی تأیید می کند. این زنجیره ای است که در سال 2018 به بیش از 18 میلیارد دلار در سطح جهانی رسیده و صنعت ایتالیایی ها را در صدر لیست برای ارزش افزوده تولید قرار می دهد که سال گذشته از 4 میلیارد یورو فراتر رفته است، 73 %به لطف صادرات بوده است.

پروژه فوق العاده ای برای ساخت در ایتالیا

Marmomac با داشتن شمارگان ثبت شده در نسخه 2018 با 62٪ از 1616 شرکت های حاضر درنمایشگاه و 68،000 اپراتور از خارج از کشور، از 150 کشور جهان، تأیید شده است که دارای تعداد بازدید بین المللی بالایی است. دست آوردی که در نتیجه همکاری آژانس بازرگانی Ice-Italian، Confindustria Marmomacchine و منطقه Veneto در مورد فعالیت ورودی خریداران خارجی است.

  معرفی معدن دهبید

“امروز Marmomac بستر مرجع برای دیدار متخصصان سیستم بین المللی سنگ مرمریت است، که در آن کشور نقش پیشرو را ایفا می کند – مائوریزیو دانزمی گوید، رئیس Veronafiere – هدف از Veronafiere تثبیت رهبری این برند به لطف دستورالعملهای برنامه جدید تجارت تا سال 2022 که برای سرمایه گذاری 105 میلیون یورو نیز در جهت رشد به موفقیت آمیزترین شکل برای ما فراهم شده است. “

تاریخ، زمان و پذیرش
از چهارشنبه 25 تا جمعه 27 سپتامبر 2019 افتتاحیه
ساعت ها از 9.30 صبح تا 7.00 بعد از ظهر

شنبه، 28 سپتامبر، باز است
از 9.30 صبح تا 4:00
سالانه

تجربه سنگ را کشف کنید معماری و طراحی marmomac جمع آورنده آغازگرها و وقایع معماری و طراحی با هدف حمایت از دانش سنگ حاکی ازپتانسیل و برنامه های کاربردی آن چه درفضای داخلی و هم در فضای بیرونی است. فن آوری و خاصیت انعطاف پذیری مواد سنگی که همیشه در تاریخ وجود داشته است، از جمله ساخت و سازهای انسان است.

  بيستمين سالگرد نمايشگاه سنگ شيامن در سال 2020