نمایشگاه بایوتک آلمان

نمایشگاه Bautec (بایوتک)

نمایشگاه بایوتک از ۱۸ تا ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ مصادف با ۲۹ بهمن تا ۲ اسفند ۱۳۹۸ درشهر برلین آلمان برگزار می شود. نمایشگاه بایوتک طیف وسیعی از محصولات و خدمات موجود را به متخصصان صنعت ارائه می دهد.

این مفهوم نوآورانه یک بستر اطلاعات ضروری در آلمان برای صنعت مسکن و املاک و مستغلات، توسعه دهندگان، پیمانکاران ساختمان و تصمیم گیرندگان شهری است. بایوتک به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای تجارت صنعت ساخت و ساز در آلمان تأسیس شده است. تقاضا برای ساخت و ساز عمدتا از بخش خصوصی، دولتی و بخش مسکن ناشی می شود، از این رو مقررات سختگیرانه تر در مورد اجرای راه حل های پایدار و با صرفه جویی در انرژی منجر به تقاضای حتی بیشتر شده است.

  نمایشگاه سنگ برزیل

عواقب این روند مثبت در بایوتک مشهود بود، که بار دیگر نقش خود را به عنوان یکی از مهمترین وقایع در صنعت ساخت و ساز اروپا تأیید کرد. برای غرفه داران و بازدید کنندگان، مزایای بی نظیر بایوتک در ترکیب همه جانبه محصولات و خدمات، یک برنامه حول محور جامع کنفرانس ها و کنگره ها و طیف گسترده ای از اطلاعات به روز صنعت است. نمایشگاه بایوتک یک رویداد است !

نمایشگاه بین المللی تجارت فناوری ساختمان خود را به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاههای تجاری ساختمانی در آلمان تأسیس کرده است. آخرین رویداد بایوتک حدود ۳۷۰۰۰ بازدید کننده داشت و آخرین محصولات در ۵۲ غرفه از ۲۲ کشور جهان به نمایش گذاشته می شود. از جمله محورهای مورد علاقه می توان به مفاهیمی همچون ساختمان هوشمند، پایداری، کارآیی انرژی، محافظت از آب و هوا و استفاده از مصالح و تکنیک های مدرن ساختمان اشاره کرد.

  پهپاد، معدنکاری و فناوری های نوین

تنوع کنفرانس ها و سمپوزیوم های با کیفیت در برنامه چارچوب فنی نیز شواهدی از اهمیت بایوتک به عنوان یک بازار صنعت است. غرفه داران و شرکت کنندگان در این رویداد از محصولات و خدمات ارائه شده، بحث وگفتگو ها و کنفرانس ها و طیف گسترده ای از جدیدترین اطلاعات صنعت بهره مند می شوند. بایوتک سکویی است که فرصت های عالی برای همه غرفه داران و بازدید کنندگان و همچنین برای ایجاد مخاطبین جدید، انجام معاملات تجاری و مشغول مراقبت از مشتری را فراهم می کند.

همراه با مصالح ساختمانی، سیستم های ساختمانی و اجزا، بایوتک آینده ای از معماری و برنامه ریزی ساخت و ساز را با تمرکز بر موضوعات زیر نشان می دهد: روش کارآمد با انرژی پایدار، زندگی هوشمند، بازسازی ساختمان های موجود، پارازیت و جلوگیری از آتش سوزی، سیستم های بهداشتی و ساختمان / زندگی با منابع تجدید پذیر .

  کشورهای حاضر در نمایشگاه سنگ ایتالیا ورونا

علاوه بر پروژه های جدید ساخت و ساز و توسعه شهری، نوسازی و بازسازی ساختمان های موجود به منابع اصلی درآمد برای شرکتهای نمایش دهنده و به تمرکز اصلی برای بایوتک تبدیل شده است.

GRÜNBAU برلین با تمرکز بر طراحی، ساخت و نگهداری از فضای بیرونی نمایشگاه ، به عنوان یک بخش جدید بایوتک تاسیس شده است. حضور تأمین کنندگان اصلی و انجمن های صنفی صنعت، GRÜNBAU برلین را به یک بخش رشد امیدوار کننده بایوتک در باغبانی و محوطه سازی تبدیل می کند. مضامین کلیدی شامل بهبود و احیای مناطق مسکونی و نوسازی زمین های بازی و امکانات تفریحی است.

رویکرد مفهومی بایوتک با هدف ارائه ساختمان های کامل به مشتریان در محدوده نمایشگاه و برجسته کردن رابطه سیستمی بین ساخت و ساز و فناوری های ساختمان است.

  نمایشگاه کراچی - پاکستان

بررسی اجمالی محصولات و خدمات

امکانات در فضای باز، شیمی ساختمان و محافظت از سطح، ماشین آلات و ابزارهای ساختمانی، تجهیزات و سیستمها، مصالح ساختمانی، سیستم های ایمنی آتش نشانی، بام، ساخت نما، پنجره ها، درها و دروازه ها، ساخت و سازهای مقدماتی / سیستم ساختمان، باغبانی و محوطه سازی، سیستم های فنی ساختمانی / سیستم های دسترسی بالا، فن آوری گرمایش، ساخت چوب یا الوار، منابع تجدید پذیر، بازسازی داخلی / ساخت دیوار خشک، سیستم های بهداشتی و تجهیزات، سیستم های تهویه مطبوع و تجدید هوا، مهندسی زیرزمینی، نرم افزار، سازمان ها و موسسات است.

گروه های هدف بازدید کننده

معماران، برنامه ریزان و مهندسان، خرده فروشان، تجار حاذق، صاحبان املاک، شرکت های ساختمانی، توسعه دهندگان، صاحبان خانه و آپارتمان، مستاجران، هرکسی که قصد ساخت یا نوسازی را دارد.

  هفدهمین نمایشگاه سنگ اصفهان

Fair organizer
Messe Berlin GmbH
Messedamm 22
14055 Berlin, Germany
Tel: +49 (0)30 30380
Fax: +49 (0)30 30382325
Display e-mail address
www.messe-berlin.de