پروژه ها

خانه - پروژه ها

دکوراسیون داخلی یک خانه برای آنکه همه ویژگی‌های مد نظر صاحب خانه را داشته باشد نیاز به خلاقیت در اجرای طرح‌ها و تزئینات دارد چرا که این طرح‌های جدید هستند که می‌توانند به خانه بی روح شما زندگی را تزریق کنند. استفاده از سنگ برای نمای داخلی ساختمان از ایده‌های جذابی است که عمدتا هم برای قسمت‌هایی همچون سالن پذیرایی، اتاق نشیمن و حتی آشپزخانه به کار گرفته می‌شود. به عبارت دیگر سنگ یک متریال لوکس است که یک فضای ساده را به یک اثر هنری که در آن حس و حال طبیعت نیز وجود دارد، تبدیل می‌کند.

سنگ چینی الیگودرز به عنوان یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین سنگ های سفید ایرانی با داشتن سورت های بسیار متنوع، از دیرباز میهمان خانه ها بوده است. زیبایی و کیفیت این سنگ قابل قیاس با مشابه های خارجی مانند انواع سنگ های چینی ایتالیای بوده و می تواند در کاربری های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. با انتخای سنگ الیگودرز، رنگ سفید در پس زمینه پنهان می شود تا رنگ های دیگر برجسته شوند. این رنگ می تواند احساس پاکیزگی به شما بدهد.

سنگ مرمریت دهبید شایان از جمله با کیفیت ترین و پر فروش ترین سنگ های مرمریت ایران است که شباهت بسیار زیادی با سنگ کرم مارفیل cream marfil اسپانیا دارد و به گواه متخصصین سنگ از ویژگی های فنی برتری برخوردار است. رﻧﮓ ﻛﺮم در روان ﺷﻨﺎسی رﻧﮓ زﻣﻴﻨﻪ و ﻣﺤﻴﻂ ﻳﻚ رﻧﮓ ﺧﻨﺜﺎی ﮔﺮم ﺑﻪ ﺣﺴﺎب می آﻳﺪ و اﻳﻦ ﺧﺎﺻﻴﺖ رﻧﮓ ﻛﺮم ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪه اﺳﺖ ﻛﻪ ﺳﻄﺢ وسیعی از ﻣﻌﻤﺎری داخلی ﺑﻪ ﻋﻨﻮان زﻣﻴﻨﻪ اﺻلی ﺑﻪ اﻳﻦ رﻧﮓ اﺧﺘﺼﺎص داده ﺷﻮد. اﻟﺒﺘﻪ رﻧﮓ ﺳﻔﻴﺪ و ﻃﻮسی ﻧﻴﺰ رﻧﮓ خنثی ﻣﺤﺴﻮب می ﺷﻮد ولی ﺧﻨﺜﺎی ﺳﺮد. در ﺑﻴﻦ ﺳﻨﮓ ﻫﺎ ﻧﻴﺰ ﻫﻤﻴﻦ روال وﺟﻮد دارد و ﺳﻨﮓ ﻛﺮم ﺳﺎل هاﺳﺖ یکی از ﭘﺮﻛﺎرﺑﺮدﺗﺮﻳﻦ رنگ هاﺑﺮای اﺳﺘﻔﺎده در ﺳﻄﻮح ﺑﺰرگ و ﻗﺎﺑﻞ ﻣﻼﺣﻈﻪ اﺳﺖ.

رنگ مشکی نمادی از قدرت، حیرت و عظمت است. همچنین مشکی رنگی رمزآلود محسوب می شود این رنگ در عین سادگی، شیک و جذاب محسوب می‌ شود. پس می تواند یک گزینه ی مناسب برای طراحی داخلی خانه های مدرن نیز باشد.

سنگ مرمریت مشکی سیاتم یک پیشنهاد عالی برای طرفداران طراحی با رنگ مشکی است. زمینه ی کاملا مشکی این سنگ به همراه رگه های کم تعداد و مستقیم باعث ایجاد کنتراست رنگی جذاب و زیبایی فوق العاده در فضا می شود. این سنگ می تواند در طراحی بخش های مختلف داخل خانه به کار گرفته شود.

سنگ مرمریت سیاتم در 3 سورت پیرو، اسپایدر و لئوپارد به بازار ارائه می شود که هر یک زیبایی خاص خود را دارند.

نکته ی حائز اهمیت در استفاده از سنگ مرمریت مشکی سیاتم در پروژه ها، امکان ترکیب آن  با سنگ سفیدی همچون چینی الیگودرز است. تضاد رنگی بین این دو سنگ باعث افزایش زیبایی فضا می شود

استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی یک روش متداول برای تزئین دکوراسیون داخلی خانه است. راه‌های زیادی برای به کار بردن سنگ در دکوراسیون داخلی وجود دارد که از رایج ترین آنها انواع دیوارپوش سنگی است. در واقع استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی چند مزیت دارد که مهم‌ترین آنها عبارتند از :

بافت زیبا و منحصر به فردی که انواع دیوارپوش سنگی به فضا می‌دهد.

القای حس طبیعت از طریق سنگ تزئینی داخل ساختمان

جذب بالای صدا از طریق سنگ‌ تزئینی داخل ساختمان

وجود تنوع در کیفیت و قیمت سنگ تزئینی دیوار

سهولت نگهداری سنگ‌های تزئینی داخل ساختمان و دوام بالای آنها