خدمات دپارتمان طراحی و معماری

خانه - خدمات دپارتمان طراحی و معماری

دپارتمان طراحی و معماری شرکت راداستون، با بهره‌مندی از کادری متخصص و مجرب، با هدف ارائه خدمات مختلف در جهت ارتقاء رضایت‌مندی مشتریان شرکت راداستون از سال 1397 فعالیت خود را آغاز نموده است. خدمات ارائه شده توسط این دپارتمان به شرح زیر است:

طراحی و معماری|راد استون

مشاوره و طراحی

دپارتمان طراحی و معماری شرکت راداستون در راستای کمک به خریداران در انتخاب صحیح مصالح سنگ طبیعی آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه طراحی داخلی فضاهای مختلف و طراحی پوششهای خارجی ساختمان با استفاده از سنگ مرمریت کرم شایان و دیگر سنگ‌های متناسب با آن می‌باشد. این طرح‌ها بر اساس خواسته‌های کارفرما و با در نظر گرفتن نوع پروژه، در سبک‌های مختلف معماری و با استفاده از تصاویر سه‌بعدی ارائه میگردد.

تهیه نقشه های AS BUILT

بنا به درخواست خریدار، تیم حرفه‌ای برداشت بنا در دپارتمان طراحی و معماری شرکت راداستون، با استفاده از ابزار دقیق و روش‌های روزآمد، آماده تهیه نقشه‌های چون‌ساخت (As built) از ساختمان‌های ساخته شده می‌باشند. این نقشه‌ها در مراحل مختلف تهیه طرح‌های اجرایی و ارائه نقشه‌های کارگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تهیه نقشه های اجرایی و کارگاهی

کارشناسان خبره دپارتمان طراحی و معماری شرکت راداستون، با توجه به نوع پروژه و طرح‌های مد نظر کارفرما، بر پایه استانداردهای موجود و روش‌های نصب سنگ طبیعی در ساختمان، جزئیات اجرایی آن را تهیه و ارائه می‌کنند. در این مرحله، بر اساس نقشه‌های چون‌ساخت (As built) تهیه شده، بهترین چیدمان متناسب با ابعاد فضا با توجه به سنگ‌های انتخابی در قالب نقشه‌های کارگاهی (shop drawing) به کارفرما ارائه می‌گردد. این نقشه‌ها به خریدار کمک میکنند تا بهترین سنگ را با در نظر گرفتن جنبه‌های هنری، فنی و اقتصادی برای پروژه خود انتخاب کند.

نظارت بر اجرا

متخصصین شرکت راداستون، بنا به درخواست خریدار، در طول مدت اجرای پروژه بر مراحل آماده سازی و نصب سنگ نظارت کامل داشته تا فارغ از میزان پیچیدگی طرح، امکان دستیابی کارفرما به بهترین نتیجه فراهم شود.