بلوک سنگ معدن

خانه - بلوک سنگ معدن
معدن مرمریت دهبید شایان

معدن مرمریت دهبید شایان واقع در منطقه دهبید استان فارس با نوزده پله استخراج و تولید سالیانه حدود ۲۰۰ هزار تن سنگ، دارای قدرت تامین بسیار زیادی برای پروژه های مختلف است. معدن مرمریت دهبید شایان را می توان جزء بزرگترین معادن سنگ های ساختمانی در کل خاورمیانه به شمار آورد.

معدن سنگ|راد استون
معدن سنگ چینی الیگودرز

معدن سنگ چینی الیگودرز در منطقه ی الیگودرز استان لرستان واقع شده است. از منظر علم زمین شناسی معدن این سنگ در کمربند دگرگونی سنندج – سیرجان واقع شده است. از نظر ترکیب شیمیایی، سنگ سفید چینی الیگودرز از کانی کلسیت تشکیل شده است. رنگ زمینه ی این سنگ نیز سفید است که در سورت های مختلف شدت آن تغییر می کند. وقوع پدیده های دگرگونی در تاریخ زمین شناسی باعث شده است تا رگه های مختلف به رنگ خاکستری تا مشکی در زمینه ی این سنگ ایجاد شود. الگوی این رگه ها بسیار متنوع بوده و یکی از مهم ترین دلایل زیبایی این سنگ شناخته شده است.

معدن سنگ مرمریت سیاتم

معدن سنگ مرمریت سیاتم از جمله سنگ های مرمریت مشکی است که معدن آن به تازگی مورد بهره برداری قرار گرفته است. ظرفیت استخراج بالا در معدن و امکان تولید بلوک هایی با ابعاد بزرگ و بدون ترک از محاسن این سنگ بشمار می رود. معدن این سنگ در شهرستان مرند واقع در استان آذربایجان شرقی واقع شده است و شرکت راداستون بطور انحصاری تولید این سنگ را در اندازه ها و پرداخت های مختلف شروع نموده است.

واحد بازرگانی مجموعه راداستون همکاری گسترده ای با معادن سنگ ساختمانی کشور داشته و با تکیه بر سابقه دو دهه فعالیت خود امکان تامین بلوک سنگ های مختلف را داراست.