نمایشگاه سنگ خاورمیانه - دبی

نمایشگاه سنگ خاورمیانه

سنگ خاورمیانه بزرگترین نمایشگاه سالانه تجارت در خاورمیانه و شمال آفریقا است که برای صنعت سنگ اختصاص داده شده است

سنگ خاورمیانه نمایشگاه برتر تجاری اختصاصی صنعت سنگ طبیعی، سنگ مرمریت و سرامیک منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است. سال به سال، هزاران نفر از تصمیم گیرندگان منطقه ای برای کشف فرصت های شغلی در کنار یکدیگر برای منبع کفپوش، نما، محوطه سازی و راه حل های متناسب با بهترین انواع سنگ طبیعی، مرمریت، کاشی و سرامیک و همچنین نصب و راه اندازی با راه حل های برای تعمیر و نگهداری از سراسر جهان در اینجا گرد هم می آیند.

سنگ خاورمیانه رویداد اصلی منطقه برای سنگ طبیعی، سنگ مرمریت، گرانیت، طراحی و فناوری است

سنگ خاورمیانه به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجاری سالانه صنعت سنگ طبیعی منطقه، سنگ مرمریت و سرامیک منطقه تأسیس شده است، ویترین نوآوری در سنگ طبیعی، سنگ مرمریت، کاشی و محصولات سرامیکی و همچنین ارائه دهندگان راه حل نصب و نگهداری از بیش از 30 کشور جهان را به نمایش می گذارد.

سنگ خاورمیانه دسترسی رایگان به کارگاه های معتبر CPD، کلید واژه ها، جلسات برگزاری در حال انجام و فرصت های اختصاصی شبکه ای را برای شرکت کنندگان خود از جمله متخصصان معماری و طراحی منطقه، مشاوران سازنده و بازسازی کننده ها، پیمانکاران و نصب کننده ها، توزیع کنندگان و خرده فروشان، سازندگان، مشخصات و سایر موارد فراهم می کند. متخصصان تهیه سنگ از بازار سنگ های 5 میلیارد دلاری ایالات متحده در منطقه GCC.هستند.

محل :مرکز تجارت جهانی دبی تاریخ: 25 - 28 نوامبر 2019

استفاده از سنگ طبیعی چیست؟

استفاده از سنگ طبیعی یک کمپین تبلیغاتی است که به منظور ترویج استفاده از سنگ طبیعی به مصرف کنندگان، معماران و طراحان و سازندگان طراحی شده است. هدف ما آموزش و الهام بخشیدن با نشان دادن راه هایی است که می توان از سنگ طبیعی در کاربردهای مسکونی و تجاری استفاده کرد و ترویج این واقعیت که سنگ طبیعی واقعی است، همه کاره، بی نظیر، با دوام، پایدار و آسان برای نگهداری است. این کار از طریق مقالاتی منتشر شده در wwww.usenaturalstone.org و همچنین از طریق رسانه های اجتماعی و مکانهای رسانه ای چاپی، دیجیتالی و تلویزیونی انجام می شود. استفاده از سنگ طبیعی توسط انستیتوی سنگ طبیعی و توسط شرکتهای سنگی در سراسر جهان که برای ارتقاء استفاده از سنگ طبیعی به یکدیگر پیوسته اند، اداره می شود.

تماس با ما

استعلام وبایگانی حمایت مالی
[email protected]
بازاریابی و پرس و جوهای روابط عمومی
[email protected]