نمایشگاه سنگ شویتو چین|راداستون

نمایشگاه سنگ شویتو چین

بازخورد مدیرعامل از نمایشگاه شویتو
نمایشگاه سنگ شویتو چین|راداستون

شویتو شهری در نزدیکی شیامن چین است که از بسیاری از جهات بسیار تحت تاثیر این شهر است، باوجود برتری صنعت سنگ در شویتو اما نمایشگاه سنگ شیامن همواره از جهات مختلف من جمله امکانات قابل قیاس با نمایشگاه شیوتو نیست. حتی به نظر می رسد بازار شویتو هدف اصلی برگزارکننده های این نمایشگاه نیست و تولید کننده های مهم شویتو نیز نمایشگاه شیامن را نسبت به شویتو جدی تر می گیرند و این نکته مهمی است اما با این حال نمایشگاه شویتو هم از باب تعداد شرکت کنندگان و هم از نظر نوع شرکت کنندگان یک نمایشگاه بین المللی و جدی محسوب می شود البته در اشل خیلی کوچکتر نسبت به نمایشگاه شیامن.
از دیدگاه کلی نمایشگاه شویتو فرصت بسیار خوبی برای ملاقات ایرانی هایی است که تعدادشان کم هم نیست علاوه بر این فرصت خوبی است تا یکی از اصلی ترین بازارهای سنگ مرمریت در شویتو را سنجید.

نمایشگاه سنگ شویتو چین
نمایشگاه سنگ شویتو چین

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ شویتو چین امسال نیز برگزار شد و به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، صادرکنندگان سنگ‌های ساختمانی ایران از هفدهم تا بیستم آبان‌ماه و با حضور در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ شویتو چین، از فرصت بی‌نظیری برای نمایش محصولات معدنی خود در مرکز تولید سنگ چین استفاده کردند.
شهر شویتو که به عنوان مرکز تولید سنگ چین شناخته می‌شود با وجود بیش از ۱۰ هزار کارخانه و مرکز تجارت سنگ به یکی از بازارهای هدف برای صادرکنندگان کوپ سنگ ساختمانی تبدیل شده است.

نمایشگاه سنگ شویتو چین|راداستون

از اصلی‌ترین دلایل برتری نمایشگاه سنگ شویتو چین نسبت به دیگر نمایشگاه‌های معتبری که در این کشور برگزار می‌شود این است که محل برگزاری نمایشگاه در مجاورت کارخانه‌های تولید و فرآوری سنگ قرار گرفته و تولیدکنندگان ایرانی می‌توانند به صورت مستقیم با خریداران سنگ خام (کوپ) مذاکره کنند و یا در زمان‌های آزاد خود از کارخانه‌ها و مراکز تجارت سنگ این شهر بازدید کرده و به معرفی محصول معدنی خود بپردازند. نمایشگاه بین‌المللی سنگ شویتو با جذب بازدیدکنندگان بسیار از ایتالیا، برزیل، ترکیه، اسپانیا، پرتقال مصر و هند توانسته علاوه بر گسترش بازارهای خود هر ساله میزان مبادلات تجاری خود را نیز افزایش دهد.
بصورت کلی از ویژگی های مهم نمایشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
پتانسيل فوق العاده بازار سنگ
حجم معاملات بالای سنگ چين درسال 2013 که به ارزش 8.06 ميليارد دلاربرآورد می شود
حضور بيش از 2000 شرکت صاحب نام و فعال از سراسر جهان
حضور 130000 بازديد کننده از 148 کشور و...

گروه های کالایی نمایشگاه شیوتو

فرش انواع بلوک و اسلب گرانیت، سنگ مرمریت، سنگ آهک، ماسه سنگ، سنگ های آتشفشانی، سنگ مصنوعی محصولات سنگ از جمله سنگ آشپزخانه، مبلمان، قبر، کنده کاری شده، سنگ چشم انداز، فرش و موزاییک ابزار مکانیکی: پردازش، بارگذاری و چنگال، ابزار الماس، لوازم جانبی حلق آویز خشک، ابزار بازرسی، ساینده، مخرب، ابزار، تمیز کردن تجهیزات، محصولات مراقبت از چسب،رنگ

شویتو یکی از بزرگترین مراکز تولید و فرآوری سنگ
نمایشگاه سنگ شویتو چین|راداستون

شهر شویتو در فاصله 35 کیلومتری فرودگاه جینجیانگ، 60 کیلومتری فرودگاه شیامن و 61 کیلومتری بندر شیامن در مرکز مثلث منطقه تولید سنگ چین قرار دارد و دارای بیش از 1200 مرکز تجارت کوپ سنگ و ده هزار کارخانه فرآوری سنگ می باشد که باعث گردیده تا این شهر تبدیل به یکی از مراکز عظیم و شناخته شده سنگ در بازار جهانی سنگ شود و سالانه بیش از چهل و پنج هزار کارشناس و خریدار سنگ به این شهر سفر کنند.
شهر شویتو یکی از بزرگترین مراکز تولید و فرآوری سنگ در جهان می باشد به نحوی که محصولات فرآوری شده از این منطقه پانزده درصد از بازار تجارت جهانی سنگ را شامل می شود، در حالیکه سهم کشور ما از بازار جهانی سنگ تنها در حدود دو درصد می باشد.
هفدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی سنگ چین- شوتیو سال 96 در تاریخ هشتم الی یازدهم آبان ماه با حضور 862 غرفه دار از 15 کشور برپا شد که با بازدید بیش از صد و بیست هزار معمار و تاجر بین المللی سنگ مواجه شد. کارشناسان خرید از اقصا نقاط جهان تحت گروه طراحان، معماران و دست اندرکاران صنعت سنگ از کشورهای ایتالیا، برزیل، اسپانیا، ترکیه، هند و پرتغال برای بازدید در این نمایشگاه حضور یافتند.

Call Now Buttonمشاوره و قیمت سنگ کارخانه